Житомир на шляху до сталого майбутнього

Житомир на шляху до сталого майбутнього

В рамках Європейського тижня сталої енергії (ЄТСЕ), який проходить в межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії, розглядаються питання використання відновлювальних джерел енергії на виробництві, що допоможе підприємцям дізнатися про шляхи та можливості зниження витрат та зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище. Це особливо важливо стає під час війни, руйнуванні та знищенні інфраструктурних об’єктів в Україні, що веде до енергетичної кризи та забруднення довкілля.

ТОВ “Магія комфорту” та компанія “Центр фільтрації води” для опалення та охолодження своїх приміщень використовують теплові насоси «повітря-вода» від компанії NIBE, що дозволяє забезпечити комфортні умови без значних витрат на енергію.

Серед інших переваг використання цієї системи є економія 35 000-50 000 грн/місяць без обмеження колективу в комфорті, а також впевненість у завтрашньому дні, адже обладнання забезпечує всі потреби магазинів упродовж 2022-2024 років без жодного дня простою з усіма необхідними умовами для роботи.

«Зростання свідомості бізнесу в Житомирі підкреслює важливість переходу до сталого виробництва та споживання енергії. Інвестиції у відновлювальні джерела енергії не лише зменшують витрати на енергію, але й сприяють збереженню природних ресурсів та зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище.», – зазначають у департаменті економічного розвитку міської ради.

Перехід на відновлювані джерела енергії, наприклад, такі як теплові насоси «повітря-вода» від Nibe, стає в сьогоденних реаліях ще важливішим, це сприяє зміцненню енергетичної незалежності та стабільності регіону.