Правила та умови:

Клубна Карта 1

Клубна карта надає можливість отримати знижку на будь-які товари магазинів «Магія комфорту» та «Центр фільтрації води» у розмірі:

  • – 3% (базова карта);
  • – 5% (срібна карта);
  • – 7% (платинова карта).
 1. Знижка Клубної карти не поширюється на доставку товару, послуги, які надають підрозділи магазинів «Магія комфорту», «Центр фільтрації води».
 2. Клубна карта діє у магазині «Магія комфорту» та «Центр фільтрації води», навіть при відсутності карти, достатньо назвати Ваші ПІБ та номер телефону.
 3. Клубна карта не є платіжним засобом або платіжним документом.
 4. Грошовий еквівалент знижки Клубної карти не видається.
 5. Знижка даної Клубної карти не сумується з іншими діючими знижками, акціями.
 6. Знижка Клубної карти не розповсюджується на спеціальні пропозиції, на товари зі спеціальними цінами, зі знижками і подарунками.
 7. Клубна карта не підлягає обміну і/або поверненню, у тому числі на інші сертифікати чи карти магазинів «Магія комфорту» та «Центр фільтрації води».
 8. Кожна Клубна карта є унікальною та містить унікальний номер, вказаний на ній.
 9. Клубна карта є іменною, але використовувати її може будь-хто, хто пред’явить Клубну карту продавцеві, касиру.
 10. Клубна карта не має строку дії, окрім випадків втрати чинності карти, випуску нової карти чи в інших випадках, які можуть бути окремо визначені магазинами «Магія комфорту» та «Центр фільтрації води».
 11. Адміністрація магазину «Магія комфорту», «Центр фільтрації води» має право НЕ прийняти Клубну карту в разі виникнення сумнівів в її автентичності.
 12. Про відмову і причини касир або менеджер магазину повідомляють пред’явника Клубної карти.
 13. Використовуючи дану Клубну карту, Покупець підтверджує, що ознайомлений із даними Правилами та погоджується з ними.
 14. Ці умови можуть бути змінені в односторонньому порядку. Інформацію про зміни можна отримати на сайті magic-comfort.com.ua та center-vody.zt.ua відповідно.
 15. Клубна карта діє у магазині «Магія комфорту» за адресою м.Житомир, вул.Покровська 63, магазині «Центр фільтрації води» за адресою м.Житомир, вул.Покровська 41.
 16. В магазині «Магія комфорту» Ви можете замовити та придбати комплекс проєктних, будівельно-монтажних та сервісних робіт інженерних мереж опалення, водопостачання, каналізації для різних житлових, комерційних, комунальних і промислових об’єктів, а також супутні послуги з алмазного свердлування отворів, різки бетону.
 17. В магазині «Центр фільтрації води» Ви можете замовити та придбати комплекс проєктних, будівельно-монтажних та сервісних робіт з фільтрації, автономної каналізації та мереж, насосного обладнання, супутні послуги з відеодіагностики каналізаційних мереж, прочищення каналізації та прокачування свердловин.