Project Description

“ПАК-ТРЕЙД”

Наша команда допоможе Вам реалізувати найсміливіші проекти систем опалення.
Ми працюємо задля Вашого комфорту.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Організація твердопаливної котельні для потреб систем опалення (СО) та гарячого водопостачання (ГВП) існуючих будівель підприємства, і на перспективу. А також організація СО для обігріву існуючих та нових будівель підприємства.

"Пак-Трейд" - Проектування та монтаж інженерних мереж на підприємстві 1

Основне Обладнання

Котельня була спроектована і змонтована на базі трьох твердопаливних піролізних котлів ATMOS DC75SE (Чехія). Загальна потужність котельні 225 кВт. Даний тип котлів відрізняється високим рівнем ККД на рівні 80-89%, шляхом чого досягається висока ефективність спалювання кускової деревини та зменшує періодичність очищення котлів від золи.

Додаткове Обладнання

Для забезпечення правильної, безперебійної і безпечної роботи котлів та системи опалення, в обв’язці котлів використовуються теплові акумулятори ТЕПЛОБАК (Україна) загальним об’ємом 5000 л.
Такий об’єм дозволяє збільшити періодичність підкидання палива в котли, забезпечити роботу котлів на номінальній потужності, забезпечити «пікові» витрати тепла на СО та ГВП та безпечне використання обладнання.

Автоматика

Автоматика котельні складається зі штатної автоматики основного обладнання та додаткової автоматики.
Автоматика котла забезпечує роботу штатних систем котлів.
Додаткові елементи автоматики забезпечують правильне функціонування котельні в цілому: підтримання на заданому рівні температури в СО (триходовий клапан з електроприводом ESBE (Швеція) ), підтримання температури зворотного трубопроводу на рівні 72°C, що рекомендовано заводом-виробником (змішувальний пристрій LTC171 ESBE (Швеція) ), а також сигналізацію переходу роботи котельні в аварійні режими.
До автоматики СО ще належить підтримання температури в приміщеннях на заданому рівні. Для цього на об’єкті використовуються програматори, що управляють роботою відповідних циркуляційних насосів та механічні термостати з регуляторами швидкості обертання, що управляють роботою теплових вентиляторів та відповідних циркуляційних насосів.

Система безпеки

Навіть з самим надійним обладнанням і системою може трапитись аварія.
Основною причиною може бути «людський фактор» та відключення електроенергії. Щоб мінімізувати таку ймовірність, передбачено ряд заходів.
Обов’язково на трубопроводі подачі встановлено групу безпеки з запобіжним клапаном, що зменшить тиск в котлі, якщо він зросте більше 3-бар; в котлів ATMOS заводом-виробником передбачено контур охолодження, який активізується при досягненні температури в котлі на рівні 95°C і буде охолоджувати його поки температура не зменшиться до безпечного рівня. Для забезпечення безперебійної подачі холодної води для контурів охолодження, передбачені гідроакумулятори об’ємом 200-л для кожного котла. При цьому в котлах спрацьовує запобіжний термостат, що вимикає витяжні вентилятори котлів, для максимального зменшення потужності котлів.
Також для довговічної та безпечної експлуатації котельні, твердопаливні котли мають гідравлічне з’єднані з СО сталевими оцинкованими трубопроводами зі спеціальною системою з’єднання і гумовими ущільненнями, які витримують 200°C.
Важливим елементом системи безпеки є аварійна світлозвукова сигналізація, що розміщена на фасаді котельні.

Вона спрацьовує в таких випадках:

 • Температура в теплових акумуляторах перевищує 90°C.
 • Температура в теплових акумуляторах менше ніж 55°C.
 • Тиск в СО більше 2,8-бар.
 • Тиск в СО менше 0,5-бар.

Трубопровід

Для обв’язки котельні використані трубопроводи з оцинкованої сталі Rom Steel (Італія) та трубопроводи з поліпропілену Wavin Ekoplastik (Чехія).
Для теплопостачання будівель, віддалених від котельні була використана система попередньо ізольованих трубопроводів Ecoflex Uponor (Німеччина)

Регулятори

До регуляторів можемо віднести елементи автоматики, що забезпечують регулювання різних температур: в системі опалення; в системі гарячого водопостачання ГВП; температуру в приміщеннях. До таких регуляторів належать контролери та різного роду термостати (занурювальні, накладні, кімнатні).

Обігрівальні Прилади

На даному об’єкті є приміщення різного призначення і відповідно конструктиву. Тому були використані різні обігрівальні прилади, які краще підходять тим чи іншим приміщенням.
У високих приміщеннях, і тих, що мають великий об’єм використовуються теплові вентилятори FlowAir (Польща) відповідної потужності. Вологі приміщення обігріваються водяним підлоговим опаленням на базі труб зі зшитого поліетилену ТЕСЕ (Німеччина) та рушникосушки Mario (Україна). В інших типах приміщень використовуються сталеві радіатори Quinn (Бельгія).

  (0412) 44-56-97

РОБОЧІ ГОДИНИ

Будні 8:30 – 18:00
Субота 9:00 – 17:00
Неділя Вихідний

АДРЕСА

З’ВЯЖІТЬСЯ З НАМИ

НАШІ ПОСЛУГИ

Магія Комфорту надає широкий спектр послуг у сферах опалення, водопостачання та каналізації. Ми з відповідальністю підходимо до виконання кожної послуги, що гарантує якість виконаних робіт.

Опалення

Монтаж котелень та обв’язка котла, встановлення нагрівальних приладів, автоматизація системи опалення.

Водопостачання

Монтаж зовнішніх і внутрішніх мереж водопостачання, встановлення сантехнічних приладів та їх налаштування.

Каналізація

Монтаж внутрішніх мереж водовідведення, автономна каналізація, відеодіагностика та прочищення труб.

Проектування

Проектування систем опалення, водопостачання, каналізації. Детальний розрахунок та підбір обладнання.

Сервіс

Сервісне обслуговування котлів, бойлерів та насосного обладнання. Діагностика та ремонт, гарантійне обслуговування.

Різка та Буріння

Алмазне буріння отворів та різка бетону. Свердління отворів різного діаметру, різання та розширення пройм.

висока якість

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Магія Комфорту гарантує якість виконання всіх послуг. Наша команда — це кваліфіковані спеціалісти різних інженерних напрямків. Саме це дає нам змогу реалізувати самі сміливі інженерні рішення та забезпечити їх необхідну підтримку. Ми беремо на себе відповідальність за всі виконані роботи й надаємо відповідний гарантійний супровід. Ми забезпечимо Ваш спокій та необхідний комфорт.

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАПИТ

Вам потрібна допомога? Заповніть цю форму, щоб зв’язатися з нами.

  Цей сайт захищено reCAPTCHA і Google політика конфіденційності та загальні положення та умови застосовуються.
  [cf7sr-simple-recaptcha]

   Цей сайт захищено reCAPTCHA і Google політика конфіденційності та загальні положення та умови застосовуються.
   [cf7sr-simple-recaptcha]

   ОФІС

   (0412) 44-56-97

   БУДНІ

   Пн-Пт 08:30 – 18:00

   ВИХІДНІ

   Сб-Нд 09:00 – 17:00

   ОФІС

   (0412) 44-56-97

   БУДНІ

   Пн-Пт 08:30 – 18:00

   ВИХІДНІ

   Сб-Нд 09:00 – 17:00